DJ Džejár – 20 let na techno scéně

Festival Svojšice a Dance Club Promotion uvádí

DJ Džejár

20 let na techno scéně

Pátek 22/3/2019  L-klub Pardubice

EXKLUZIVNÍ narozeninová párty k 20 letému výročí Džejára & agentury DC Promo na české techno scéně!

DJ Džejár na sociálních sítích

Instagram SoundCloud YouTube

Novinky

Džejár slaví 20 let na techno scéně: Mých 5 nejoblíbenějších klubů v ČR

Džejár slaví 20 let na techno scéně: Mých 5 nejoblíbenějších klubů v ČR

L-Klub / Roxy Praha / Storm Club Prague / Fabric Ostrava / Fléda

Hodnocení

6,5

L-klub Pardubice 
Miluju ten prostor! Zde jsem pořádal a zažil ty největší undergroundové techno akce.
Není to sice místo, které pravidelně nabízí víkendový program, ale tahle komunistická stavba rozhodně sehrála zásadní roli v utváření české elektronické scény. 

Roxy Praha
Klub, který má můj respekt. Hrál jsem tam za těch 20 let mnohokrát a pokaždé to byla jízda. Vzpomínám, když jsem v Roxy v roce 2014 organizoval party s Marc Romboy a Henry Saizem. Akce se tehdy konala v pátek večer a já jsem ten den odpoledne ukončil svůj desetidenní očistný půst na zeleninových šťávách. Večer jsem odehrál set a v euforii si dal s headlinery dva Jägery. Naprosto mě to odrovnalo. Opil jsem se po tom, jak kdybych dal celou láhev a skončil jsem v backstagi ve sprše totálně zlikvidovaný. Tam jsem v kleče umíral asi 2 hodiny. Bylo to šílený!

Fléda Brno
Opět prostor, který má velký přínos pro taneční kulturu. Hrál jsem zde asi třikrát a vždy jsem vnímal to intenzivní napojení s lidmi. 
Jako by si to uměli užít vždy o trochu více, než kdekoliv jinde. 

Storm Club Praha
Tohle místo je takové syrové. Je to klub, který si na nic nehraje. Jede tak nějak přirozeně a bez rozmyslu, což sice z hlediska pracovního přináší spoustu starostí a práce, ale pro mě jako pro dje - a věřím že i pro návštěvníky - to nabízí zážitek pocitu určité svobody. To mě na tom baví. Je to takové více přirozené, jako když byla scéna v začátcích. 

Fabric Ostrava
Tady jsem již delší dobu nehrál, ale pamatuji si ty akce před deseti, patnácti lety, kdy jsem tam jezdil několikrát za rok. Když byl v té době Džejár na plakátě, bylo tam narváno už v deset večer. 
Měl jsem to tam hodně rád. Bylo to vždy takové vyvoněnější a lidi načinčaný, ale techno kotel byl neuvěřitelný! Atmoška a mejdan až „dopr*ele“! 
Opět jedna historka. Ve Fabricu jsem poprvé pil tequillu. Logicky jsem tedy nevěděl, co je to za svinstvo. Už během hraní jsem dal pár panáků a po hraní jsem se vydal k baru, kde jsem jich taky pár vypil. A když už jsem jich měl okolo patnácti, odtáhli mě do backstage na záchod. Já si to spletl a vlezl na wc k provozákovi a tam jsem zvracel asi hodinu. Pamatuji si, jak šéf David stojí u otevřených dveří a brečí smíchy. Nebyl jsem schopen se ani zvednout a on si mě neustále dobíral, ať mu jdu podepsat výdajový doklad, že pro mě má peníze za hraní. Já měl tehdy seriózní otravu alkoholem.


Džejár – 20 let na techno scéně

22. 3. 2019
ABC klub (L-klub)
Gary Beck (UK), Adrian Hour (RA), Luke Sun (DE), Lucca, Toky, Boss, Alex Preda (NL), EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio, Smoke
Vstupenky v síti Ticketstream.

Předprodej vstupenek: https://akce.djdzejar.cz/2019/vstupenky

Více informací na www.djdzejar.cz#DZEJARSLAVI20
FB event: https://bit.ly/2SVO3Mz