DJ Džejár – 20 let na techno scéně

Festival Svojšice a Dance Club Promotion uvádí

DJ Džejár

20 let na techno scéně

Pátek 22/3/2019  L-klub Pardubice

EXKLUZIVNÍ narozeninová párty k 20 letému výročí Džejára & agentury DC Promo na české techno scéně!

DJ Džejár na sociálních sítích

Instagram SoundCloud YouTube

Line-Up

Džejár

Džejár

Jsem majitel agentury DC Promo Agency s.r.o., Festivalu Svojšice a Christmas Party, techno Dj a samozřejmě oslavenec této krásné párty:-) Co k sobě říci více… Miluju i nenávidím, to co dělám… Ale stále jsem zde!

Hodnocení

Gary Beck /UK

Gary Beck /UK

Gary headlinoval Festivalu Svojšice 2013 a před rokem pro mě hrál v Praze. Možná jsem ho bookoval ještě i někam jinam. Mám rád jeho hutnou a industriální produkci, sám hraju hodně jeho tracků. Lidsky mi je blízký, je to docela tichý člověk s velkým srdcem pro techno. Jeho set bude hustej! Za mě dobrá volba!

Hodnocení

Adrian Hour /Argentina

Adrian Hour /Argentina

Adri je můj šamanský bratr. V roce 2013 jsem ho pozval na Svojšice - bylo to jeho první hraní v Evropě. Od začátku jsme si perfektně sedli a dovolím si říci, že se máme upřímně rádi. Sleduju jeho pracovní úspěchy, jak se za pár let z talentovaného producenta stal Dj, který hraje po celém světě a vydává svou hudbu na respektovaných labelech. Jo, a udělal track, který pojmenoval “Svojšice”:) Adrian nesmí na mých narozkách chybět! Love you bro!

Hodnocení

Toky /SK

Toky /SK

Ďurko je můj slovenský bratko. Jsme přáteli od roku 2000, kdy pravidelně hraje na mých akcích. Tolik krutých historek máme prožitých, že by to vydalo na celovečerní film. Ale nikdo by ho neodvysílal:) Mám k němu obrovský respekt a úctu. Pro mě je to TOP DJ, který (aniž by to mnozí z vás věděli) dodnes hraje pravidelně v zahraničí a rozbíjí parket svou drtivou silou techna. On nikdy neuhnul ze svého směru! Vždy byl, je a bude undergound. Nemá Instagram ani Facebook! Ten se má:-))

Hodnocení

Lucca

Lucca

S Luckou jsem si z té české holčičí sféry Djek asi neblíže. Snad mohu říci, že se máme oba rádi a není to jen pouhá fráze. Lucka pro mě hraje už někdy od roku 2001 a já vím, že hraje fakt ráda. Jako jeden z mála z Djů myslí na fanoušky a vždy podporuje Svojšice. Toho si cením! A líbí se mi na ní, že ačkoli je to “cukrátko”, umí tomu naložit - když ji teda ukecám:-))

Hodnocení

Boss /SK

Boss /SK

Slavko je pro mě můj menší slovenský synko:) Po boku Tokyho ušel velký kus cesty na techno scéně a stále zůstal zapálený pro naši společnou lásku k hudbě. Je to excelentní Dj, precizně pracuje s mixem. Sice mě vždy nasere, když u mě doma jen čumí do telefonu a řeší FC & Insta, ale když se na mejdanu opije, tak „pogrcká“ co může a já končím na hodinu v totálních křečích:-) Takže se mi postará o perfektní zábavu a za to ho miluju. Vsadím se, že v Lku to nebude jinak!! Natočím vám to:-)) Za tyhle věty se se mnou zase nebude bavit:-)

Hodnocení

Luke Sun /Germany

Luke Sun /Germany

Lukáš je můj nejbližší kámoš. Taky se s ním znám už skoro těch 20 let. Hrál pro mě několikrát v L-klubu i na Svojšicích a vždy pořádně naloží! Je to velký labužník jídla a v tom si rozumíme:) Líbí se mi, že když spolu jedeme hrát, tak za hodinu v autě si řekneme dvě věty. To mě moc baví, v tomto ohledu to máme stejně:)))

Hodnocení

Alex Preda /Amsterdam

Alex Preda /Amsterdam

Alexovu produkci poslouchám už delší dobu. Je hodně dobrej! Deep house & techhouse, který produkuje, mu vydává třeba John Digweed a to už něco znamená! Letos hrál na hlavní stagei Svojšic a totálně mě odstřelil. Byl to precizně poskládaný set s vývojem a já si vzpomínám, jak lidi na jeho mixy reagovali s rukama nad hlavou. Letos jsem s ním strávil večer v Amterdamu a poznal ho i více zevnitř. Oba nás zajímají tajemné věci a já ho na house stagei prostě chci:)

Hodnocení

Chris Sadler

Chris Sadler

Chrise mám moc moc rád. On to, co dělá, fakt miluje. A z jeho setů je to tak cítit!!! On je mega srdcař! Neexistuje, aby na mých narozkách nebyl! A navíc, oba máme rádi sportovní káry! Chris je vystudovaný doktor patologie a když mu nakládám ty své duchařské storky, tak jen kroutí hlavou a s úsměvem dodává “Džejár, ja ti věřím ty tvá historka, jen já sám nikdy nic nezažil”:-))

Hodnocení

DJ EKG /SK

DJ EKG /SK

Na každé své akci se snažím oslovit nové, mladé publikum. Cítím to jako své “poslání”, aby co nejvíce “nových-nezasažených" přišlo do kontaktu s techno hudbou/komunitou. Když jsem našeho agenturního Victora poprosil, aby mi doporučil někoho dobrého na house stage, kdo je v tomto aktuálním trendu jiný a přitom v pohodě, doporučil mi Mira. Toky i Boss mi ho popsali jako fajn člověka, který je na Slovensku ve svém žánru za “poloboha”:) Mirovi jsem zavolal, pokecali jsme a vzájemně nám to sedlo. Dohodli jsme na jeho netradičním “tvrdším” setu a bylo to. Mimochodem mě překvapilo, když mi řekl, že sleduje a zná všechna videa Festivalu Svojšice a moc nám fandí:) Těším se na něj, jeho sety jsou energické, místy mi připomíná brazilského dje Illusionize a ten mě hodně baví. Jsem na Mira zvědavý!

Hodnocení

Victor Tellagio

Victor Tellagio

Naše agenturní “čerstvá krev” a můj syn. S údivem sleduji, jak si sám (a většinou bez mé asistence) šlape svou cestu vzhůru za svým vnitřním snem. Sice je hudebně jinde než já, ale základy od Tokyho nebo Adriana Houra, kteří mu v jeho 14 letech vysvětlovali první základy ve studiu, jsou na jeho zvuku znát. Vydat ve svých 18 letech track na světovém labelu Spinnin records Talent Pool a další na kompilaci Dona Diabla - to je prostě mega úspěch. A já vím, že si vybral svou cestu bez mé zásadní asistence v brandži a za to má můj respekt! Na mých narozkách musí zahrát pěkně hutnej set, jinak ho vyhodím z domu:-)

Hodnocení

Dj Enrico

Dj Enrico

Majitel legendárního pražského after clubu Studio 54. S Martinem jsem spolupracoval několik let na Svojšicích i Christmas Party, kde měl svou stage. Neodmyslitelně patří k mé pracovní cestě. Je to stará škola, poctivák a toho si na něm vážím. Oba milujeme cestování a skvělé jídlo. Martin bude zavírat housovou stage, na které si s ním určitě šoupnu panáčka, pokud už nebudu ko:-))

Hodnocení

Dj Smoke

Dj Smoke

Víťa z Prahy - zlatá, hodná dušička. Hodně fajn člověk, kterého si pravidelně zvu na rozjezd housové stage v L-klubu. Hraje dost dlouho na to, aby věděl, jak správně vytvořit skladbu setu, aby se mejdan dokázal správně rozjet a to není nic jednoduchého! K tomu potřebuješ hudbu opravdu cítit. S jeho milovanou Brituš jsme si pracovně i lidsky blízcí, takže Vítek byl jasnou volbou.

Hodnocení